Feb 092008
 

Täna oli selle aasta esimene päev, kus väljas lõhnas tõesti kevade järele… Või tegelikult, noid päevi võis varemgi olla – selle tunnetamiseks peab õues olema enne kella poolt nelja, mis mul nädala sees ei õnnestu.

Igal juhul käisime me Mehega Brixtoni turul, ostsime hunniku puuvilju, Vera Cruzist kaasa muna-peekoni võileivad ja läksime siis Cristal Palace’isse piknikku pidama. Sättisime oma lebomati keset lehehunnikut (suur puhas muruplats oli ka kõrval, aga lehed tundusid pehmemad ja nende peal oli nähtavasti ka soojem, kui niiskel maapinnal) ja peesitasime päikese käes.

Jalutasime hiljem pargis ringi, käisime põõsastest labürindis, mida olime näinud varem pargi aerofotolt ning mille pärast me sinna algselt üldse läksimegi (aga mis oli suhteliselt väike, mõttetu ja läbipaistev – põõsad polnud lehes) ning chillisime niisama.

Oi, kui mõnus oli. Ja see kevade lõhn! See päike! Ahhh… Ma olen seda kõike igatsenud.

Loodetavasti tuleb homme sama soe ilm. Ilmateade nagu lubab. Täna oli vähemalt 15 kraadi.

PS. Tänaseks oli mu pangaarve jälle plussis, peal sama summa, mis enne selle viimase õnnetu tšeki panka viimist. Ja tšekk saadeti postiga tagasi, peal tempel – payment stopped ning kaasas lipik samasisulise jutuga. Tore firma mul, mis ma oskan öelda… Ja ülemus on puhkusel, nii et enne kolmapäeva selle kohta tõenäoliselt mingit selgust ei saa.

  2 Responses to “Kevad!”

  1. No ma olen kevadet juba mõne päeva eest märganud! :) Aga mulgi möödus tänane päev mõnusasti 5ni magades ja aknast päikest imetledes :P

  2. ehh? meil miinuskraadid…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.