Kae maasikat! 4 Comments / By Tikker / 2. April 2008 Vot SELLINE maasikas! Pildil originaalsuuruses. vaata ja imesta… (minu Maasika pikkus peaks praegu olema 3-4 cm ning kaal 5 grammi ringis, sellele hiiglasele jääb veel kõvasti alla)
Vaska 2. April 2008 at 10:27 ma ka sõin maasikaid – vt mu blogi…ja l o o m u l i k u l t olin sunnitud sulle mõtlema. teile. 🙂 Reply
Mr. S 2. April 2008 at 15:02 küss: mis on originaalsuurus?õige vastus: ilmselt, see kui su reso on sama, mis tikril: 1024×768 Reply
Tikker 4. April 2008 at 20:31 Muig. Ma kusjuures isegi mõtlesin mingi vastava märkuse lisada, aga ei vaevunud. Sellel blogipõhjal on pildid automaatselt 400px pikem külg, ma arvan, et enamikes arvutites näeb neid ikka umbes sama suurelt 😉 Reply
asd 8. April 2008 at 16:12 mr. s, täiega vale vastus. mul on 1024×768 nii 12.1″ kui 21″ peal kõrvuti siin näiteks. ei ole kuidagi ühesuurused. ja 14″ peal 1024×768/1400×1050 kah. ikka ei ole ühesuurused… Reply
ma ka sõin maasikaid – vt mu blogi…
ja l o o m u l i k u l t olin sunnitud sulle mõtlema. teile. 🙂
küss: mis on originaalsuurus?
õige vastus: ilmselt, see kui su reso on sama, mis tikril: 1024×768
Muig. Ma kusjuures isegi mõtlesin mingi vastava märkuse lisada, aga ei vaevunud. Sellel blogipõhjal on pildid automaatselt 400px pikem külg, ma arvan, et enamikes arvutites näeb neid ikka umbes sama suurelt 😉
mr. s, täiega vale vastus.
mul on 1024×768 nii 12.1″ kui 21″ peal kõrvuti siin näiteks. ei ole kuidagi ühesuurused. ja 14″ peal 1024×768/1400×1050 kah. ikka ei ole ühesuurused…