Apr 242008
 

Eelmise sissekande lõpukommentaar Dakit segadusse ajanud võileivapiltide kohta ja äsja lõppenud imehea õhtusöök, mille konsistentsist ma juba kaht inimest MSNis informeerinud olen, viisid mu järeldusele, et toiduga seotu on mul tõesti kergelt kinnisidee.

Sest noh, tegelikult ka, keda huvitab pidevalt lugemine sellest, mida ma parajasti söönud olen?

Aga minuga on tõepoolest nii, et kuna ma ise süüa ei tee (ma ei saa öelda, et ma ei oska – ma saan kõigi elementaarsete asjadega hakkama ja nälga ei jää, mulle lihtsalt EI MEELDI süüa teha ja mul pole kokanduslikku mõtlemist, teen tõesti vaid kõige lihtsamaid asju), siis olen ma siiamaani pisarateni tänulik kõigile neile, kes oskavad ja viitsivad mulle süüa teha.

Kui ma üksi elaks, siis ma ilmselt toitukski suures osas makaronidest, pelmeenidest ja erinevatest take awaydest, mis oleks ikka suhteliselt masendav.

Õnneks elan ma hetkel koos kolme noormehega, kes kõik kokkavad täitsa korralikult. Swammi osalusel valminud toidud on küll sageli vürtsikad, mistõttu ma need ära põlgan (ehkki muidu on need väga head), aga Mehe ja Antti kokakunst on mulle väga meeltmööda :P

Ja iga jumala kord, kui keegi jälle mingi hea söögiga hakkama saab, ongi mul nii siiras heameel, et tahaks kõiki neid hõrgutisi mäletada. Nii ma siis kirjutangi teile tihti sellest, mida ma parasjagu söönud olen. Ja kui on eriti ilus, siis teen pilti ka :D

Täna tegid Antti ja Rarru mingit (väidetavalt Prantsuse hõngulist) salatit, mis koosnes värskest salatist (kurk, tomat, porru, spinat), praetud seentest ja peekonist, hallitusjuustust ning küüslaugukastmest. No elu sees ei tuleks mulle pähe mingit sellist asja teha. Aga keele viis alla! Lihtsalt NII hea oli.

Oehh :P

Mees oli eile töökaaslastega pubis enda ja ühe teise kolleegi sünnipäeva tähistamas ning kutsus minu ka sinna, et neile rõõmusõnumit teatada. Ma polnudki varem ühtki tema töökaaslast näinud, ainult hunnikute kaupa positiivseid jutte kuulnud. Tõepoolest, tal on oma tööga ikka koledasti vedanud, nad on ägedad.

Igal juhul jõin ma eile kaks klaasi šampust, sest kui see tähistamiseks lauale toodi, ei saanud ometigi pealt vaadata.

Hiljem käisime veel Reinu pubis, seal läksin mahla peale üle ;)

Ja siis me jooksime meeleheitlikult viimase rongi peale, mis võttis mul võhma nii välja, et pärast oli kohe paha olla. Koju jõudes olin nagu laip ja pool tänasest päevast ka. Teine pool päevast oli juba tunduvalt parem – ehk sellepärast, et tööpäev hakkas läbi saama ja väljas oli ilus ilm. Viitsisin duši all käia ja koristada ja asjatada ja nüüd ongi kell märkamatult juba kümme läbi saanud, mis tähendab, et peaks vaikselt magama minema, mul on ikka tavalisest rohkem puhkust vaja.

Ja homme on juba neljapäev. Varsti ongi nädalavahetus käes ja isegi sooja ilma lubas! Mõnus.

Ahjaa, pärast eilset vestlust Tracie’ga sain teada, et ma saan vist ikka 20 päeva puhkust, mitte 10, nagu millegipärast arvasin. Arvestasin ennist täiesti automaatselt, et kui ma töötan septembri lõpuni, mis on pool puhkuseaastat, siis saan ka pooled puhkusepäevad. Tegelikult aga ei lähe ma ju töölt ära, vaid jään lihtsalt emaduspuhkusele ja olen firma hingekirjas edasi ning peaksin puhkust ikka täie rauaga saama.

Ühesõnaga saaksin juulis need vahepealsed viis päeva ka Eestis olla, kirjutasingi täna uue puhkuseavalduse ära. Kui see läbi läheb, siis on täiesti kindel, et saan 20 päeva. Ja siis on mul ülearu kaks lennukipiletit, mille ma loodan mõnele eestlasele maha parseldada, kes juuli teises pooles nädalakese Londonit külastada tahab. Saaks osa rahagi tagasi, oleks süda rahul.

(Tallinn-London E, 14.7 12.00-12.55
London-Tallinn P, 20.7 06.50-11.40 – anyone interested?)

Ja siis oleks mul VEEL kuus päeva alles. Ja ma ostsin just bussipiletid Pariisi, ehkki antud asjaoludel saaksin ma minna pikemaks ja nädala sees saaks ilmselt ka odavad rongipiletid. GRR! Aga no olgu peale, vaatame. Ehk lähen hoopis nädalaks Rootsi millalgi, augustis vms. Ootan kõigepealt ära, kuniks see 20 päeva asi täitsa kindel on.

EDIT: Rongipiletid on sellel ajal ikka ka nädala sees suht kallid ja bussipileti kuupäeva muutmine maksab ainult £3 + võimalik juurdemaks, kui teine pilet peaks kallim olema, mida ta ilmselt pole. Juhhei, siis on ju kõik korras, võtan lihtsalt kaks päeva puhkust ja lähen reede õhtu asemel kolmapäevaõhtuse bussiga :D Aga ei tasu hõisata veel, see puhkuseasi pole ju päris kindel. Kirjutan igatahes homme avalduse ära, eks siis vaatab, kas annavad või ei :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.