Apr 262008
 

Vaatasin just ilmateadet, homseks lubab 20 kraadi ja puhast päikest! Pühapäevaks küll 17 ja vihma, aga no ehk see veel muutub.

Homme tuleb ebanormaalselt kiire päev. Või noh, mis ta siis nüüd NII kiire on, aga tavaliselt pole meil nädalavahetuseks üldse mingeid asjalikke plaane…

Poole kümneks läheme midwives booking clinicusse, mis on otsetõlkes siis ämmaemandate broneerimise kliinik, irw. Kokkusaamine kestvat kuni kaks tundi ning saame küsida kõike raseduse-sünnitusega seotut, muresid kurta jne. Igasugustest perekoolidest ja asjadest räägitakse ka.

Ja siis on ühe ja kolme paiku (ma täpseid kellaaegu ei mäletagi, Mees need kokku leppis, 13.15 ja 15.30 äkki) kahe korteri vaatamised. Peame siit ju varsti välja kolima.

Ohohohohoo, jajah. Oleks siis homme see vihm ja ülehomme päike, et oleks aega selle käes chillida. No mis ikka. Hea, et üldse on :P

Täna veetsime me imearmsa õhtu Antti uues töökohas – väikeses Prantsuse restoranis, millel oli ametlik avamine. Jõin jälle šampust, kolmas kord see nädal – eks ma homme uurin, kui kahjulik vähene alkoholitarbimine vahetevahel lapsele on. Ehk väga pole, ma palju ju ei joo ja tihti ka mitte.

Aga avamisest räägin homme pikemalt, selleks ajaks saan vast Rarru fotokast pildid ka kätte.

Nüüd on küll viimane aeg magama minna. Laupäeva hommikul kella peale tõusta, ennekuulmatu!

  One Response to “Woohooo!”

  1. khm. ma tinistasin kuiva siidrit ja punast veini kogu raseduse aja. no mõistlikes kogustes ikka ja tihtipeale üle poole klaasi ei tahtnudki… ja plika kukkus meil hästi välja, vaatamata väikestele alkokogustele.
    ma ei propageeri nüüd raseduse ajal joomist, aga soovitan jälgida oma sisetunnet – kui ikka isu on ja vastu ei hakka, siis võib küll.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.