May 082008
 

Tegelikult tuli mul täna lihtsalt meelde pühapäeval pargis tehtud pildid partidest ja võililledest arvutisse tõmmata. Tuli välja, et need olid mõttetud, seega läksid prügikasti, mitte blogisse. Aga siis mõtlesin usin olla ning lõpuks desktopilt vanad pildikaustad ära likvideerida – mul on ju see süsteem, et ma ei tõsta fotokaustu kunagi enne desktopilt ära, kui olen ükskord viitsinud pildid blogisse riputada (seda muidugi eeldusel, et seal midagi riputamisväärset on, eks).

Antti Prantsuse restorani avamise pilte lubasin ma teile juba mitu aega tagasi ja need te ka saate. Kõigepealt aga üks VÄGA vana võlg, täpsemini jaanuari lõpust – 23-27. jaanuar oli mul nimelt Maris külas. Miks ma tollal piltide üles panemiseni ei jõudnud, täpselt ei mäletagi – ilmselt oli üks põhjuseid selles, et olin just uue töö saanud ning igahommikune kuuest ärkamine ja üleüldine masendus töö nõmeduse pärast tappis õhtuks igasuguse blogimishimu. No ja laiskus ja nii edasi. Aga kaustad seisavad juba üle kolme kuu desktopil ja oleks lõpuks ometi aeg nad sorteerimata fotode kausta liigutada (mille organiseerimine tuleks ka tegelikult ette võtta, see on juba üle 3GB ja sisaldab kõiki fotosid alates eelmisest kevadest).

Igatahes – oli jaanuari lõpp, mina olin just uue töö saanud, elasime veel Brixtonis ning Maris tuli nädalavahetuseks külla. Õigemini TULI ta juba kolmapäeval, aga nädalavahetuseni pidi ta ennast ise erinevates muuseumites lõbustama.

Ega ma nii pika aja peale enam asju väga detailselt ei mäleta, pealegi kirjutas Maris ise päris põhjalikult siin (ja näitab pilte siin). Ma siis nüüd lisan omalt poolt ka mõned pildid.

(Huvitav, kui kaua Bloggeris juba viit pilti korraga lisada saab – mul on kahtlane tunne, et juba pikka aega ning ma pole lihtsalt varem tähele pannud. Umbes neli korda kiiremini läheb nüüd selliste pildilohepostide puhul, juhhuu!)

Reede õhtul käisime Reinu pubis:

Meie õue orav:

Laupäeval jalutasime Thamesi lõunakaldal (ja sorisime muuhulgas läbi arvutult kasutatud raamatute müügilette).

Kõige lõpuks käisime ka öises Picadilly Circuses, aga ei tulnud sealt eriti head pilti, Antti & Rarru tegid paremad.

Pühapäeval käisime Camdenis:

Ja ilmselt ka Tinderboxis kohvi joomas, ehkki igasugused mälestused sellest puuduvad. Vastasel korral poleks ma lihtsalt kuidagi Angeli metroo eskalaatoril olla saanud:

Maris sai omale Camdenist udupeene mantli:

Ja nüüd siis lõpuks ka pildid Antti restorani avamisest ning muudestki asjadest. Kõigi järgnevate piltide autoriks on Antti & Rarru (ei mina tea, kumb täpselt, ega ma neil kogu aeg sabas ei käinud). Lihtsalt nii ilusaid kevadise Londoni pilte leidsin, et tahtsin oma blogi ka võõraste sulgedega kaunistada ;) Kõik pildid on tehtud umbkaudses ajavahemikus 21-27. aprill, kui Rarru Londonis oli.

Kõigepealt siis ülalpool mainitet Picadilly Circus. Selle sissekande jaoks pilte valides sai nii Marise külaskäigu omi kui Antti & Rarru tehtuid järjest vaadatud ning tõdetud, et neil õnnestus palju paremini. Siin on siis nii öine kui päevane variant:

Siis mõned imeilusad kevadepildid, pildistamise koht teadmata (ilmselgelt mingi park, aga Anttit pole hetkel kodus, ei saa järele uurida):

Vot see oli kohe ERITI äge park, kus ma ise pole vist veel käinudki (vähemalt ei tule tuttav ette). Peab Anttilt küsima, millega tegu, et ise lähemalt uudistama minna:

Ja lõpetuseks mõned pildid restoranist ning selle reedeõhtusest avamisest. Oli ääretult mõnus, ma jõin täiesti vastutustundetult kolm klaasi šampust. Chillisime hilisõhtuni. Hea meelega läheks tagasi, õdus ja armas koht.

Rarru üritab ennast rohelusse peita:

Cheers!

Antti veetis enamik õhtust alkoholi välja valades…

…aga leidis siiski ka mõned hetked selle manustamiseks.

Hilisõhtul, kui snäkid otsas, tuli perenaisel nälg ning ta otsustas kokata. Kogu seltskond sai pastat:

Järgmisel päeval chillisime Brockwelli pargis:

Ja kõige viimaseks üks pilt meie kodutänavast – nüüd võib panna küll, ülehomme kolime ju välja ;) Sissepääs meie “õue” on pärast kahte toidukohta nendest sinistest väravatest. Udupeen, kas pole?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.