swamm says:
sikutad?
tikker@london [14+2] says:
mhmh
swamm says:
või lähebki umbes sel ajal nett nii huiks:@
swamm says:
a ära sikuta
swamm says:
pane ööseks sikutama
tikker@london [14+2] says:
ta tõmmas 0,5 kb sekundis, polnud eriti mõtet jah
swamm says:
öösel tulevad asjad enivei 2x kiiremini
tikker@london [14+2] says:
vaatame, kas läheb paremaks
tikker@london [14+2] says:
panin kinni
tikker@london [14+2] says:
seda et
tikker@london [14+2] says:
me oleme kõrvuti tubades ja uks on vahelt lahti
…
Tuttav tunne. Ma olen oma vennaga MSNis rääkinud, kui ta kõrvaltoas oli.