Meie uus koduloom

Tegemist on uksepiidaga köögist aeda ja vannituppa viivas koridoris. Ma tahaks siiralt teada, kust see tigu tuli – aiauks on hommikust saati kinni olnud… Ja viis minutit tagasi teda seal veel polnud.

Aga nojah 😀 Eelmises korteris oli meil ülbikhiir Jimmy oma suguvõsaga, nüüd on sipelgad elutoas (enamasti ikkagi aias) ja pirakas tigu köögis. Sweet.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top