Tegemist on uksepiidaga köögist aeda ja vannituppa viivas koridoris. Ma tahaks siiralt teada, kust see tigu tuli – aiauks on hommikust saati kinni olnud… Ja viis minutit tagasi teda seal veel polnud.
Aga nojah 😀 Eelmises korteris oli meil ülbikhiir Jimmy oma suguvõsaga, nüüd on sipelgad elutoas (enamasti ikkagi aias) ja pirakas tigu köögis. Sweet.