Aga ma ju ei viitsi! 1 Comment / By Tikker / 21. July 2008 Kirjutada ei viitsi, noh, ÜLDSE ei viitsi. Üks Marko tehtud kõhupilt siis teile seniks, kuni ma jälle usinaks hakkan 😉
nonii, nüüd on juba täitsa ilus rasedakõht. 🙂