Aug 052008
 

Easyjetil on keskööni allahindlus, aega otsustamiseks on alla kolme tunni. Tahame oma Eesti piletid ära osta, aga küsimus on selles, kas 1. või 6/7. oktoobriks.

Algselt oli plaan tulla tagasi kindlalt 1. oktoobril, aga nüüd vaatasin, et hinnad on 6-7. okt täpselt samad. Lisaks tahab Mehe perekond talle enne meie Eestisse kolimist veel korra külla tulla ja lennukipiletid oleks neile oktoobri algul tunduvalt odavamad, kui septembris.

Korteri üüri maksame nagunii 12. oktoobrini, siin mingit vahet poleks. Lisaks saaks Mees 3-4 päeva kauem tööl käia ja raha teenida, saaks selle eest veel £150-200 ringis palka.

Ainus küsimus ongi selles, kui palju minu lennuvõimekus selle 5-6 päeva jooksul muutuda võib. Lennukisse ei lasta alates 36. nädalast, 7. oktoobril oleks mul 35+6 ehk täiesti viimane piir, aga veel seaduslik. Seda eeldusel, et mul on mitte rohkem kui nädal aega vana arstitõend, et ma olen fit to fly. Kuna mu rasedus on seni kulgenud igasuguste komplikatsioonideta ning lendamise päevaks oleks ametliku tähtajani veel kuu, siis ma kipun arvama, et see viiepäevane vahe ei mängi suurt rolli.

Aga kes teab?

Ma ei suuda otsustada.

Ja mis saab siis, kui ma tõendit ei saa? Kuuldavasti saaks siit praamiga Stockholmi ja sealt samamoodi Eestisse. Buss oleks ka võimalus, ilmselt siiski aeglasem ja tüütum. Lihtsalt lisaväljaminek. Pluss… Kõige halvemal juhul peaks ma ikka siin sünnitama.

Ma siiski arvan, et kõik läheb hästi. Ma siiski kipun arvama, et võiks selle viie päevaga riskida küll, sest tähtajani on piisavalt ja kõik muu räägib hiljem lendamise kasuks.

Aeg hakkab kokku jooksma…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.