Aug 062008
 

Piletid on ostetud. Kokku 16 piletit, üheksale inimesele. Seitse piletit reedeks, 3. oktoobriks suunal Tallinn-London ning üheksa piletit teisipäevaks, 7. oktoobriks suunal London-Tallinn.

Kõigepealt ostsin oma inglise arvelt meie Eesti piletid (£60).

Siis Eesti krediitkaardiga Mehe ema, kahe õe, õe mehe, onu ja onunaise omad (mis tähendas, et nad pidid mulle krediitkaardile kähku enne keskööd ja allahindluse lõppu raha kandma) (€569).

Ja lõpuks UK arvelt veel Iirise emale, kelle külaskäigu tagasilennu planeerisime meie omaga samale päevale, sest talle ei meeldi üksi suurtes lennujaamades ekselda (vastutasuks saime ühe oma koti tema registreeritud pagasisse panna, nii et mõlemapoolselt kasulik diil). Need piletid ostsin ma praegu oma arvelt sellepärast, et ema ise juba magab ja Iirise nett on hetkel sigaaeglane, nii et tal läks Easyjetis registreerumisele liiga kaua aega ning kergem oli lasta mul klõps-klõps-klõps ära teha (£65).

Aga kõik sai nagu enne allahindluse lõppu ostetud ja piletid ei läinud kriitilisel momendil kallimaks ega midagi.

Juhhei!

Nüüd peaks veel selle va Easybusi bronnima, et kogu seltskond £8 asemel £2 eest lennujaama saaks. Kuna neil on mikrobussid, siis üheksale inimesele, ma kujutan ette, lähebki kohe kogu buss :D Aga sellega tegelen mõni teine päev, aega on veel küllaga. NEED piletid õnneks kallimaks ei lähe.

Mis puutub meie pikaajalistesse lepingutesse, siis tundub, et tingimused on vahepeal inimlikumaks muutunud ja kõik peaks saama ära lõpetada lihtsalt teatud cancellation feede ehk trahvidega, ei peagi kogu ülejäänud kasutamata kuid kinni maksma. Interneti puhul on see nt £50 (kuutasu on £15), ülejäänute kohta pean veel täpsemalt uurima.

Ja siis tuleb meie korteriomanikule kirjutada, seda teen täna või homme. Ja loota, et ta on mõistev.

Ja siis tuleb uurida, kas on ikka seaduslikult võimalik saada statuory maternity payd ainult esimesed 1,5 kuud 9 asemel ning mida ma selleks tegema peaks, et ma saaks kindlasti just ainult selle aja.

Aga küll saame hakkama, alati on ju saadud.

Teie aga hoidke nüüd järgmised kaks kuud pöialt, et Maasikas oleks ikka viisakas noor neiu ja püsiks mul ilusti õige ajani kõhus. Sest kuu enne tähtaega pean ma veel lennuvõimekas olema. Ma hakkan nüüd ka iga päev oma kõhuga rääkima :D

  2 Responses to “Reisiagent”

  1. hoiame hoiame pöialt.
    Plika hoiab koguni kõiki sõrmi – ja suus. et oleks ikka hoitud :P

  2. Ekspressis lk A14 on libatikker. Täitsa tikker, ainult silmad on pisemad. Ja blond. Kah Londonis, aga sekreteerib.

    Võib-olla on see mingi enne või tunnustäht. Või lähevad kõik eestlased Londonis tikriteks kätte.

    Paraadi võiks korraldada.

    No ja pöialt hoian muidugi ka.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.