Sep 292008
 

Olen täna terve päeva asjalik olnud: üritanud teha võimalikult üksikasjalikku nimekirja kõigest, mis enne Londonist ära kolimist ära teha/osta tuleb, saada ülevaadet maksudest ning meie lähema aja sissetulekutest ja väljaminekutest.

Nüüd nagu oleks mingi nimekiri koos, ehkki tunne on selline, et raudselt midagi unustasin… No algus on tehtud. Ja mõtlemisvõime on täiesti kadunud, liiga palju organiseerimist ühe päeva kohta :)

Mõtlesin, et kirjutan ajurakkude puhkamiseks teile hoopis eilsest. Sest eile oli üks ütlemata tore päev.

Ma ei ole üldse maailma suurim shoppamismaniakk – mul on tihti perioodid, kus ma ei taha poode nähagi. Aga vahel ma täiega naudin neid. Ja kui ma saan ilusa ilmaga Croydonis käia ning seal Mehega mõnusalt aega veeta, shopates ja kõike muud tehes, siis ma naudin seda kohe eriti.

Just seda me eile tegime.

Mõtlesime hommikul vara tõusta ja kohe Croydonisse minna, aga jõudsime sinna ikka alles peale ühteteist. Jumal tänatud, et meil plaanitust kauem läks – unustasin pisiasja, et pühapäeviti ei avata poode mitte kella üheksast, vaid just üheteistkümnest, nii et meie kohale jõudmine oli perfektselt ajastatud.

Käisime taas korda mu uues lemmikkohvikus, mille teisipäeval Murakaga avastasime – muffinid olid endiselt jumalikud ja hinnad odavad (hakkasin mõtlema, et isegi Eesti mõistes – värskelt küpsetatud muffin ja tass kohvi 50 krooni eest suurlinna suures kaubanduskeskuses pole ju üldse palju?).

Ja siis shoppasime terve päeva, vahepealse lõunapausiga – saime kõik, mis vaja ja veidi rohkemgi. Jõudsime napilt kella viieks valmis, pühapäeviti ju sulgetakse ka varem.

Maasikas sai omale seitsmest bodyst koosneva komplekti, kojutoomiskomplekti, mütsi ja kaks pudipõlle:

Mees sai neli T-särki, põlvpüksid järgmiseks suveks ning talvejope ja -jalatsid. Mina… Mina sain tupsumasina :D Noh, selle, millega kampsunite küljest toppe eemaldada – olen juba ammu tahtnud, aga Selecti kataloogist nagu tellima ei hakanud ja polnud kuni eilseni poodides silma jäänud. Katsetada pole veel jõudnud, sest meil on majapidamises ainult üks närune AA patarei.

Ja siis me ostsime veel voodipesu, mis sobib ideaalselt meie uue magamistoa värvidega:

Kõik olid rahul ;)

Ahjaa, MK One’i ukse pealt leidsime sellised sildid (kui töötaja nägi, et me pilti tegema hakkame, tuli ta illustratsiooniks poseerima, paraku tegin pildi just sel hetkel, kui ta korraks kõrvale vaatas):

Saime paraja kõhutäie naerda.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.