Oct 132008
 

Vahetevahel saan ma ikka igasugu geniaalsustega hakkama. Täna näiteks jutlesin apteegis kaardiga makstes magusasti Kessuga ning avastasin alles kaarti lugejast välja võttes, et see on UK oma. Tore pank, mis laseb arvel rahus miinusesse minna ning võtab siis mõnuga iga päeva eest kõva trahvi. Mul oli UK arvel alla kahe naela ja apteegis kulus ca 407 kr. Sellest rääkimata, et välismaise kaardimakse teenustasu on £1.

Ega’s muud kui saatsin Mehele meeleheitliku sõnumi ning palusin tal oma arvele kiiresti raha panna, sest kui arve miinusesse minemine ja raha arvele panemine toimub ühe kuupäeva jooksul, siis trahvi ei tehta. Nüüd pole ainult Mehe kontol piisavalt raha mobiiliarvete jaoks, mis on iga hetk maha minemas… Ehk siis nokk kinni, saba lahti situatsioon.

Kõige tobedam on see, et BT lubas mulle eelmisel pühapäeval teha 7 päeva jooksul tasaarvelduse ehk kanda mu kontole tagasi liigselt maha võetud £30 ning see oleks just SEE, mis olukorra päästaks. Seitse päeva on julgesti täis, raha ikka pole. Ja nüüd oota nagu totu, kas jõuab õigeks ajaks või ei. Oeh.

Aga olgu, kõik peab ju hästi minema, eks? Peab lootma, et BT kannab mulle raha enne üle, kui Mehe mobiiliarved maha lähevad… Ja kõik ongi korras. UK kaardi peidan edasiste lolluste vältimiseks kaugele sahtlipõhja, enne kuu lõppu mul seda vaja ei lähe.

Muidu oli täna edukas päev – saime Kessuga kokku, Maasikas sai omale kotitäie riideid laenuks ja paki Moltexeid kingiks, jalutasime mööda Tartut ringi ja ostsin endale Kessu juhendamisel igasugust vajalikku pudi-padi, mida varsti vaja minema hakkab. Välja nägi see umbes nii, et Kessu otsis apteegi riiulitelt kraami üles ja rääkis juttu juurde, mina pildusin järjest korvi.

Ja siis käisime veel ühes mõnusas kaltsukas, kust ma Maasikale veidi kraami soetasin, muuhulgas ilusa punase pidukleidi, mis peaks talle suveks parajaks saama. Loodetavasti on siis ka põhjust kandmiseks… Aga põhjuse leiab alati, vähemalt nii nad räägivad.

Tegelikult olen kogu sellest ringi jahmerdamisest täitsa väsinud, peaks koju ära minema, viimase paki makarone keetma, jogurtit sööma ja Gilmore Girlsi vaatama. Loodetavasti puhkan ennast välja ja jõuan veel miskit lahti pakkida ka, mitte ei jää jälle seitsmest magama, et veidraid unenägusid näha ja pärast pool ööd üleval passida.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.