…aga pole mitte midagi paremat, kui üle kümne (!) öö jälle kaisus magada. Ja üldse. Kahekesi on ikka õige.
Pikemalt kunagi siis, kui jälle Tartusse ja oma arvutisse saan.
…aga pole mitte midagi paremat, kui üle kümne (!) öö jälle kaisus magada. Ja üldse. Kahekesi on ikka õige.
kus sa siis praegu oled kui sa tartus ei ole?
Hkhm. Loe postituse pealkirja ja tee omad järeldused.
Tikker kuule, mul on Jossust paar asja üle, mida sa vb tahad. Saada mulle meil.
ma arvasin, et kui tlns oled, siis võtad ühendust (6)