Oct 222008
 

ELSi uksest ukseni teenus helistas täna hommikul kell üheksa kella ja tahtis Mehelt kasti kolmandale korrusele tassimise eest 200.- saada. Kuidas see teenus nüüd õieti ongi, uksest välisukseni või korteriukseni (mulle kinnitas Eesti Posti töötaja igatahes paar nädalat tagasi seda viimast varianti)? Liig unine, et vastu vaielda, tassis Mees kasti ise üles. Aga huvitav, mis siis, kui mina oleks üksi olnud ja mul poleks sularaha olnud? Urr.

CIMG1414Igatahes on meie viimane varandus nüüd Londonist kohal. Pakkisin kohvimasina lahti ja tegin esimesed katsetused. Ei tulnudki KÕIGE hullem, aga no suht s*tt ikka ;) Pole juba kuu aega näppu masina ligi saanud ja nii väikest masinat pole üldse kunagi kasutanud. Seega sai piim sutsu jahe, vahtu liiga vähe ja lill äärmiselt niru.

Järgmised kohvid tulevad juba kindlasti paremad!

Kui nüüd mõne mööblitüki juurde saaks ja asjad ära koristada, siis võiks ju juba suisa külalisi kutsuda. Nädalavahetusel ehk…

  2 Responses to “And let the fun begin…”

  1. ELS peab ikka päris korteriukseni tooma tasuta, minu regulaarsed hiidkastid jõuavad ilma vaidlemiseta tavaliselt kenasti neljandale korrusele.

  2. […] kui see (Mees muuseas vaidleb vastu, tema arust oli too esimene kohv ilusam), aga selleni on veel […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.