Sõime eile õhtul seapraadi. Seda õiget, ahjukartulite ja hapukapsaga. Mees arvas, et pole viimastest jõuludest saati nii hästi süüa saanud.
Ilm oli ka sobivalt külm ja pime. Eile õhtul suisa tormas, ema jälgis huviga veetaseme tõusu. Pärnu värk, noh.
Täna on õnneks juba ilusam 🙂
tahan ka 👿