Nagu jõulud

Sõime eile õhtul seapraadi. Seda õiget, ahjukartulite ja hapukapsaga. Mees arvas, et pole viimastest jõuludest saati nii hästi süüa saanud.

Ilm oli ka sobivalt külm ja pime. Eile õhtul suisa tormas, ema jälgis huviga veetaseme tõusu. Pärnu värk, noh.

Täna on õnneks juba ilusam 🙂

1 thought on “Nagu jõulud”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top