Nov 052008
 

Kui nüüd veel voodipesu ära kuivaks, siis saaks Maasika voodi päriselt ära teha, mitte paljast madratsit lambanaha ja mähkimislauaga varjata ;)

Ülejäänud elamine on ikka veel paras kaos, samas sai täna päris palju ära tehtud. Olemasolev mööbel on lõplikult paigas ja ülejäänu vajaliku suhtes on konsensus saavutatud, vaja see lihtsalt ära osta… Soovitavalt homme. Probleem on transpordis – täna aitas Kats, aga homseid asju on rohkem ja suuremas mõõdus. Oeh.

Igasuguseid väiksemaid vajalikke jubinaid sai täna hulgi ostetud: hügieenilisest huulepulgast, hambaharjadest ja pesulõksudest kaanega ämbri, haamri ja riidekapi käepidemeteni.

Tervisliku poole pealt nii palju, et terve päeva on selg valutanud, kõht hommiku- ja õhtupoole vahelduva eduga ja õrnalt. Ei oska miskit järeldada – vaatame, mis homne päev toob.

Aga üldiselt võiks Maasikas ikka veel paar päevakest oodata.

  2 Responses to “Tasapisi…”

  1. Isver mai suuda üldse uskuda, et sa hakkad emaks saama. :D

  2. ps, see ei ole ju “mähkimislaud” vaid nö mähkimisalus mida mähkimislaua/kapi peale panna, et pehme oleks ja ääred ees, et alla ei kukuks.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.