Nov 142008
 

1) Minu vana läpakas HP NX6325, millel voolujuhtme pesa p*rses oli ja mille parandamine oleks HP esinduses maksnud 3000 krooni ringis, sest nende sõnul oli ainus võimalik viis kogu emaplaadi väljavahetamine, tehti Bytehouse‘is korda 650 krooni eest. Sealsamas saime 350.- eest ka oma UK mobiililt koodi maha.

2) Kui pakk Libero newborn mähkmeid maksab Maximas 69.90, siis Ülikooli Apteegis on hind 159.40. Jajah, päriselt. Samad mähkmed, sama suur pakk. Lase veel issi poodi ;) No mis seal ikka, 90-kroonine õppetund. Aga sellist üüratut hinnavahet kohtan ma küll esimest korda elus.

(Jajah, me kasutame hetkel neid vastikuid ühekordseid mittelagunevaid mähkmeid, sest Moltexi kõige väiksem suurus on hetkel veel nii suur, et kõik tuleb vahelt läbi. Ja riidemähkmeid ei või enne kasutada, kui naba täielikult paranenud on. Vähemalt könt tuli täna ära, väga kaua aega vast enam ei lähe)

Muust elust nii palju, et täna käis meil Kats külas. Ja siis ma avastasin, et tegelikult on veel katsikukinke, mis polegi fotole jäädvustatud – ema ja Kaidi kaardid, ema kingitud CD ning Marise raamat… Lisaks siis veel Katsi kink. Maasikakooki pildile ei saanud, sest pildistamise hetkeks oli see juba kõhus ;) Aga need lilled, oimaivõi. Nii ilusad!

  6 Responses to “Hinnavõrdlusi”

 1. maximas võis teoreetiliselt mingi soodukas olla ju. muidu pole küll reaalne.

 2. Anne apteek – 127.-
  Kesklinna apteek – 96.16
  Riiamäe apteek – 131.-
  Raekoja apteek – 129.-
  Tamme apteek – 116.70
  Uus apteek – 99.-

  Allikas: Raviminfo.

  Mu meelest on neid hindu vaadates täiesti tõenäoline, et Maximas oli 69.90 tavahind. Aga ma olen siiski endiselt šokis. Ja loodan, et Plika kasvab kähku Moltexitesse!

 3. Kas Liberod ikka sobivad lapsele? Meil Tupsuga ka algul olid, aga läks alt täpiliseks ja vahetasime Pamperseile. Hinnavahe oli 10.- 15.- paki kohta umbes, Pampers soodsam. Ja kui juba suurem, et rohkem korraga osteti, siis maxipakid, tükihind oli väiksem siis. Praegugi on meie poes Pampers väike pakk 99.-, Libero 114.- ja Pampersi maxipakk 174.50

 4. No seni ei paista probleeme olevat. Ostsime puhtalt sellepärast, et Toomel olid samasugused ja ei näinud põhjust muud valida. Ei tea me neist mähkmetest nagunii ööd ega mütsi, ainult seda, et ÜLDSE ei tahaks loodust risustada. No varsti läheb Moltex ka, kannatame ära :)

 5. praktline nõuanne sulle:
  http://www.beebifoto.ee
  on üleval käimasolevad libero soodukad.ja kui on soodus, tõesti soodus, siis varu paar pakki ette. hinnavahe, nagu sa nägid võib 90 krooni olla või veelgi rohkem.

  PS: moltex sakib – kohmakas, kõva, lisaks voolab sealt kaka kenasti välja. aga eks sa ise näed. libero väidab, et istutab puid mähkmeteks tehtute asemele, nii et mina toetasin 4-aasta jooksul libero firmat :)

 6. “kohmakas, kõva, lisaks voolab sealt kaka kenasti välja. aga eks sa ise näed. “

  Pole ühtegi neist probleemidest olnud. Mingid teised Moltexid äkki? :P

  Meil on kasutuses marlid, Moltex ja kehvematel päevadel Huggies. Linnatingimustes lähevad prügimäele niiehknii :( Seda enam, et Moltex, rsk, nüüd mähkmeid valgendama hakkas :?

  Sobivus on ju igal titel individuaalne.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.