Nov 202008
 

Plika sai täna kahenädalaseks. Mina olen kaks nädalat ema olnud. Siiamaani on kummaline mõelda, et MEIE tegime selle olendi valmis, et ta kasvas MINU sees ja mahtus sealt välja ka. Täiesti jabur!

Tänane päev on möödunud täpselt nii, et mitte midagi pole teha jõudnud. Plika magas öösel poole ühest poole seitsmeni, mis oli temast äärmiselt kena. Mina olen terve päeva iga tissikorra ajal ainult tukkunud. Hommikust sõime peale kahtteist ja vaatasime sinna kõrvale Thomas crowni afääri… No ja muidu olen tukkumise vahepeale jõudnud ainult natuke arvutis istuda ja ongi kõik.

Kandelina jõudis kohale. Kui ma nüüd ainult viitsiks mõne õpetuse otsida, kuidas nii pisikest siduda – oskan ainult topeltristi teha, aga see on vähe vanematele. No uurib.

Seadsime eile lõpuks Katsilt saadud ahju üles. Hetkel küll keset köögilauda, nii et sööma kööki enam ei mahu… Igatahes sai eile õunakooki ja täna tegi Mees imehead pizzat – kahe erineva singi, seente, juustu ja sinihallitusjuustuga. Njämm!

Päeval sadas laia lund, üritasin pilti teha. Pildilt see lumesadu muidugi eriti välja ei paista…

  5 Responses to “Kaks nädalat”

 1. Heh, mul täna just sama lugu. Enesetunne oli lausa halb ja ma ärkasin päeval vaid oma keha kinnitamiseks, mis oli ilmne piin, sest kõik peale vee tundus jäle!

 2. siin on üks nunnu video, ehk on abiks :)

 3. On tõesti nunnu ja just see mis meil vaja. Aitäh!

 4. Videos kasutatakse trikoolina, mille puhul on valmis sidust märksa lihtsam sikutada-venitada ja lapse ümber sobitada kui kootud linaga. Teil on vist kootud lina, siis võib lapse nö töö käigus linasse pista, nt nii: http://www.ellaroo.com/newborn-wrap-cross.html
  Siia võid ka kiigata, mõnusad selged juhised ja osutused vigadele, mida tihti tehakse:
  http://www.babylonia.be/product_manual/Tricot-slen_eng.LR.pdf

  Mõnusat kooskasvamist teile!

 5. […] lumine ja mina ei saanud õue. Mees oli väljas, mina sain vaid kodust akna pealt uudistada (no selle postituse fotodega võrreldes on etem küll, […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.