Nov 262008
 

Ausõna, ÜKSI ma küll niipea lapsega välja minna ei julge… Kui ükskord linatamise käppa saan, siis ehk. Aga vanker ja laps ühekorraga, sellise ilmaga? Tänan, ei. Või noh, ainult äärmise häda korral. Eks elu näita.

Käisime täna poes. Tähendab, mina käisin poes ja Mees oli seni vankriga väljas. Kokku läks tund aega. Räägiti küll, et esimesed korrad peaks veerand tunniga piirduma, aga mu meelest pole Plikal häda miskit.

Shall we dance‘i vaatasin jälle. Endiselt meeldib väga :P

  4 Responses to “Teist korda õues”

  1. Teil seal nats kulmem, aga mina kain vaiksega iga paev jalutamas. Hommikul tunni, lounaajal tunni ja vahel parastlounal ka natuke…

  2. Hetkel on tormist lihtsalt kõik nii umbes, et vankriga liikuma pääsemine on vägitükk. Kui teed ükskord jälle läbitavaks muutuvad, jääb probleem, et vanker on RASKE.

    Peaksin kõigepealt kolmandalt korruselt alla ronima, keldritrepilt vankri õue tõstma, siis üles tagasi ja lapse võtma… Ja alla jõudes lootma, et vanker veel väljas alles on ;)

    Sest last ja vankrit ühekorraga ma tõsta ei jõua, lisaks on meil all kaks ust, millest sisemine käib lukku ja vahepealne koridor, kus on postkastid, on võimatult kitsas… Nii et mõlemat ust pean korraga lahti hoidma, kui miskit suuremat sealt välja saada tahan.

    Ma ise näen lahendust kandelinas, aga me pole jõudnud veel suuremat praktiseerida. Eks näis.

  3. kandelina on siiski lahendus ainult kiireteks käikudeks kuskile. jalutamiseks on ju ikka vankrit vaja. kindlasti on füüsiliselt kergem tõsta vanker välja ja laps alla tuua, kui kogu vajaliku õuesoleku aja jalutada ringi laps rinnal. ta ju kogu aeg kasvab ja raskemaks läheb.

  4. Jep, selle koha pealt on sul täiesti õigus – mitu tundi järjest laps linas ilmselt ringi ei käi. Aga saaks vähemalt kiirelt poodi minna või natukenegi värsket õhku – Mehega koos saab siis pikemaid jalutuskäike teha ja kui ilmad soojemaks lähevad, siis on vast kergem ka…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.