Mhmh

Lõpetasin 2007. aasta ära. Uut aastat enam ei piilu, lähen magama. Hambaid ka ei pese, vot.

Ja lähema ühe-kahe-kolme tunni jooksul hakkab Plika tissi nõudma, ma ju tean seda. Ja siis ma olen otseses mõttes surnud.

Oeh. Vastutustundetu ema olen. Panen äratuse ikka kümneks, aga… No näis.

1 thought on “Mhmh”

  1. Ära siis mu pärast end päris ära tapa 😛 Sinu õnneks olen ma see aasta võrreldes teiste aastatega suht kasinalt bloginud 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top