Lõpetasin 2007. aasta ära. Uut aastat enam ei piilu, lähen magama. Hambaid ka ei pese, vot.
Ja lähema ühe-kahe-kolme tunni jooksul hakkab Plika tissi nõudma, ma ju tean seda. Ja siis ma olen otseses mõttes surnud.
Oeh. Vastutustundetu ema olen. Panen äratuse ikka kümneks, aga… No näis.
Ära siis mu pärast end päris ära tapa 😛 Sinu õnneks olen ma see aasta võrreldes teiste aastatega suht kasinalt bloginud 😀