Dec 042008
 

Pildikommentaar postituse pealkirjas on päikese kohta. Tea, kas oleks võinud Plikale D-vitamiini andmata jätta? ;)

Käisime eile pikalt jalutamas – jõe mõlemal kaldal ja suure ringiga koju tagasi. Teele jäi muuseas selline silt. Selgusetuks jäi jõuluvana seos ülejäänud tekstiga.

Ostsime jõulukalendrid :P

Pisi-Maiden käisid külas.

Muti blogi lõpetasin ära.

Magama sain kah normaalsel ajal.

Täna olen selle eest tapetud kana. Tõusin jälle kümne paiku, aga pole terve päeva miskit asjalikku teinud. Väsinud olen, pea tuikab natuke ja lihased on nõrgad – noh, umbes sellised, nagu paar minutit pärast ärkamist, aga mul on terve päeva.

Suhteliselt tüütu, arvestades fakti, et Plikal on kombeks nutta nii kaua, kuni ma temaga kuskil istun, ma pean teda mööda tuba ringi kandma, SIIS on laps rahul ja jääb ehk magama… Ja minu käed on pärast täitsa läbi omadega.

Mhmh, ma tean, ta on veel VÄIKE. Ta läheb ainult raskemaks.

Üldiselt mulle tundub, et peaks hakkama lapsega midagi… Arendavat tegema. Noh, mängima või nii. Aga ma ütlen ausalt, ma ei oska nii pisikesega miskit ette võtta. Olen halb ema või?

  7 Responses to “Noh, võta nüüd!”

  1. “pisi-maiden käisid külas.” pisi-maiden on üks isik ju, kuidas ta mitmekesi saab olla? :D

  2. Nii vaiksega polegi midagi muud arendavat vaja teha kui temaga raakida ja otsa vaadata :)

  3. Pisi on hüüdnimi. Pisi ja Maiden on paar. Suisa abielupaar nüüdseks. Ja Maiden ise on hetkel kõike muud kui pisike – 37 nädalat rase :)

  4. alla 2a lastel ei soovitata üldse päikese käes olla

  5. Mina kusisin uhe arsti kaest nou (prantslane, mitte kohalik) ja ta utles, et imikutele pole vaja D vitamiini anda. Eestis voib-olla koige pimedamal ajal aga mitte siin Inglismaal, kuigi ka siin seda propageeritakse… Ja paikese kaes pole vaikestel loomulikult hea olla, aga paar minutit talvepaikest ei tee vist kull halba.

  6. Väikestel lastel pidi piisama sellest, kui ta paar korda nädalas sinisinisesse taevasse oma näokese keerab, pidi saama oma D-vitamiini vajaduse täis. ka eestis.

  7. sa ise sündisid märtsis ja mais nõustus arst minuga, et sul olid rahhiidi tunnused. kohe määrati d-vitamiin. :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.