Dec 082008
 

Rääkides sünnipäevatrikkidest, siis Plika oli eile hommikul voodis 90 kraadi vale nurga all ehk mitte pikkupidi, vaid risti. Mees väitis, et ta olevat juba magama pannes natuke viltu jäänud, aga kindlasti mitte nii palju. Koos tekiga oli ennast kuidagi siblinud… Muljetavaldav.

Viimaste päevadega oleme avastanud, et ta jääb paremini magama, kui ta kõhuli panna. Ööseks muidugi ei julge, aga päeval on vahel täitsa hea, kui on vaja, et ta pärast tissi-mähkimist kähku tuttu jääks – sest meil on ometi oma elu ka elada, eks :P

Kessu tõi meile täna Liisilt rinnapumba. Proovisime kohe ära ka – saime Plika tissitamise ajal ja pärast seda kokku 70 ml piima kõrvale panna. Esimese korra kohta päris hea mu meelest. Läks sügavkülma, neljapäevaõhtuseks varuks – mu emal on reedest esmaspäevani Tartus töö ja ta vist jäi nõusse juba neljapäeva õhtul tulema, sest me tahaks Mehega kangesti välja minna – sünnipäevad ja klubi avamised ja… Nüüd tuleb veel välja mõelda, kuidas Plika piima saama hakkab, kas pudelist, lusikast või süstlast. No seda on veel paar päeva aega kaaluda.

Igatahes on pump üks väärt asi, ma olen täitsa vaimustuses. Suurimad tänud sulle, Liis!

Tänane teine suur tänu läheb Kaderile, kes Plikale gaasirohtu saatis, mis ta enda pisikesel kasutamata jäi – saime selle just täna kätte. Üldiselt on ikka täitsa uskumatu (ja tore!), kui palju nõu ja abi ma olen saanud sõpradelt ja blogisõpradelt ja üldse :)

Käisime täna Mehega Konsumis, kus Plika suutis vankris üles ärgata ja nuttis kogu tee koju. Päris pikk maa oli ka veel. Uus kogemus, seni on ta väljas olles alati maganud. Nii raske on kuulata, kui ta nutab ja midagi teha ka ei saa… Tegime sellist kiirkõndi läbi linna, et läheb täitsa trenni eest kirja.

Ja siis mulle tundus, et ta ei saanud kõhtu täis, sest olin paar tundi varem ju mõlemad rinnad võrdlemisi korralikult tühjaks pumbanud. Imes ühte ja teist, jauras ikka… Andsin siis jälle esimest ja lõpuks paistis rahule jäävat… Praegu igatahes magab.

Sellised väikesed tähelepanekud siis täna. Ise ka irvitan, kuidas peale titejutu enam miskit muud rääkida pole ;)

  3 Responses to “Nipet-näpet”

  1. ma hääletan pudeli poolt

  2. mulle meeldib eriti see, kuidas jutt käib vaheldumisi tissipiimast ja lattepiimast. muhahaha

  3. Kuna meie beebil olid sünnist kuni umbes kolmanda elukuuni õudsed gaasid, siis ta meil ainult kõhuli magaski – öösel ja päeval. Nüüd on see ta lemmikmagamispoos. Ja pole vist kordagi kartnud, et midagi võiks juhtuda.

    Aga eks igaüks kasvatab oma last just nii, kuidas ise paremaks peab ;)
    Jõudu!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.