Dec 122008
 

Saime poole neljast magama, Plika hakkas viiest vigisema, nii et sain ise ka pudelist toitmise kogemuse kätte.

Ja see oli tõepoolest üllatavalt positiivne – külmkapikülm piimapudel sai kuumaveepotis paari minutiga sobivalt leigeks, Plika imes selle igasuguse protestita ludinal tühjaks (ok, mingi 20 ml jättis alles) ja jäi siis Mehe rinnal uuesti magama. Vist kõige valutum öine söögikord läbi aegade!

Hommikuks olid mu rinnad JÕHKRALT suured – esiteks oli kaks toidukorda vahele jäänud ja teiseks olen ma ju viimased päevad lisaks imetamisele pumbanud ning piima tekib tänu sellele keskmisest rohkem.

Ühesõnaga täitsa piimapaisu tunne oli – rinnad olid kõvad ja hellad. Aga Plika imes ühe normaalseks ja teise pumpasin ise tühjaks – sain 250 ml!!! Ehk kaks pudelikorda on jälle olemas.

Lugesin eile kuskilt netist alkoholi organismist lahustumise kohta rinnaga toitmise kontekstis – üks sealne näide väitis, et kui 63,5-kilone naine joob ära neli õlut, on alkohol tema organismist kadunud 9 tunni pärast.

Noh, mina kaalun hetkel tõenäoliselt umbes 70 kg, jõin ajavahemikus 22-02 neli siidrit ja mõned lonksud šampust, Plika sai tissi hommikul kümne paiku, pumpamise lõpetasin veidi enne ühtteist. Ma pole kindel, kas see 9 tundi tuleb joomise algus- või lõpuajast võtta, aga isegi viimasel puhul tuleb kaheksa tundi täis, peaks suht okei olema.

Välja pumbatud piima pudeleid hoian veel tunnikese lahtiselt, lihtsalt profülaktika mõttes – et kui mõni alkopisik äkki jäi sisse, jõuab see ka ära lahtuda. Ja siis lähevad pudelid sügavkülma.

Kokkuvõtteks – sai nüüd ühe korra korralikult väljas käidud ja pean tunnistama, et vist pikemat aega enam ei taha ka.

Tähendab, väljas käia tahan kindlasti, aga sel juhul kahe tissikorra vahel või nii, et Plika saab ainult ühe toidukorra pudelist. Alkoholist on mõneks ajaks küllastumus, kui edaspidi jooma peaksin, siis ilmselt mitte üle ühe-kahe siidri/veiniklaasi.

Aga nii hea kindlustunne on, et kui on VAJA millegipärast ära käia, siis pumpamise ja pudeliga toitmise variant on ära proovitud ja toimib.

Plaanime nüüd Mehega tänast õhtut, et lapsehoidmisteenust maksimaalselt ära kasutada – juua ega klubisse minna enam ei taha, seekord tuleb kava kultuursem. Kino, teater või kontsert, eks näis.

Ja ma edastan veelkord suurimad tänud Liisile ja Kessule – Liisilt sain mäletatavasti rinnapumba ja Kessult selle ägeda pudeli, mille lutt on rinna kujuga ja mille imemiseks tuleb veidi rohkem vaeva näha, kui tavalise lutipudeliga, kust piima ikka väga kergesti kätte saab.

Pump on aus ja pudel on mõnus. Ja minu elu on tänu nendele abivahenditele lihtsam ja elamisväärsem :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.