Dec 122008
 

Plika sai peale kaheksat tissi ja jäi magama, meie läksime pool kümme piia sünnipäevale. Jõudsime koju täpselt kolmest ja saime teada, et kesköö paiku oli üks pudel (ca 4,5 oz) ilusti tühjaks imetud ja tunniga jälle tuttu jäädud.

Mul on niiiii hea meel, et kõik nii libedalt läks.

Aga tänase õhtu kõrghetk oli ikkagi sõnum: “On. 21.56”. Ehk kaua oodatud jõululaps sündiski ära! Piia sai omale parima sünnipäevakingi. Rõõmukisa oli kõva ja vastse ilmakodaniku auks sai nimeline šampus ära joodud.

PS. Jõin umbes kaks liitrit siidrit ja pool klaasi šampust. Joove oli 1,8 promilli. Ütlemata hea oli normaalse inimese kombel väljas käia! Nüüd on mõneks ajaks jälle rahu majas.

  4 Responses to “Operatsioon edukalt läbi viidud!”

  1. oojaa, mäletan, kuidas alko järele isutas tissitamise ajal :D

  2. normaalne inimene – keskmises joobes… Vastikud politseinikud, vastikud seadusandjad, vastikud tõprad kes ei luba end igas olukorras normaalseks juua ja siis normaalseid tegusid teha.

  3. Muig. Ega ma poleks oma joovet teadnudki, aga Pisil oli juhtumisi alkomeeter kaasas ja suht lõpus sai mõõdetud.

    Üldiselt ma jõin puhtalt tunde järgi, eriti purjus ei tundnud end kordagi olevat, lihtsalt mõnusalt švipsis.

  4. Ja plika joi pudelist ilma eelneva proovita? Tublid olete, mis muud…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.