Hakkasin Mehe soovil jälle kasvatama. Juuksed on praeguseks sellise pikkuse saavutanud, et ma neid lahtisena eriti ei kannata, kui tegu pole just värske ja koheva föönisoenguga. Ei oska isegi arvata, kui kaua selle vastiku vahepealse oleku välja kasvatamine aega võtab… Aga lapsega kodus olles ju võib.
Oleks mul vaid kogu aeg sellised lokid, nagu tollel pildil…
Superilus soeng tõesti 🙂 Tahaks endalegi selliseid lokke 🙂
oooo… ilus 🙂 ma ka kasvatan, lihtsalt niikuinii pole aega juuksuris kaia 🙂