Kui mul veel pikad juuksed olid

2005-12-24Hakkasin Mehe soovil jälle kasvatama. Juuksed on praeguseks sellise pikkuse saavutanud, et ma neid lahtisena eriti ei kannata, kui tegu pole just värske ja koheva föönisoenguga. Ei oska isegi arvata, kui kaua selle vastiku vahepealse oleku välja kasvatamine aega võtab… Aga lapsega kodus olles ju võib.

Oleks mul vaid kogu aeg sellised lokid, nagu tollel pildil…

2 thoughts on “Kui mul veel pikad juuksed olid”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top