Kaos

Et teile ei jääks mingit eksitavat muljet, nagu me oleks kogu aeg mingid ülikorralikud.

Murakas pidi homme külla tulema, aga see lükkus teisipäevale. Miskipärast on mul kuri tunne, et koristamine lükkub seega esmaspäevale. Samas pidavat siis toomapäev olema ja vanarahvas teadis rääkida, et selleks ajaks peab kodu juba korras olema (vähemalt ema väitis nii), seega pingutame ehk juba homme 😛

Praegu lähen igatahes küll Weedsi järge üles otsima, kuniks Mees klubist koju jõuab, et viimane House ära vaadata (kuulsin just allalaadimise lõpetamist tähistavat häält).

5 thoughts on “Kaos”

  1. heh… ni kodune tunne tuli peale =) a mu köök on vähemalt korras. tahad, vöid 2 nädala pärast koristada, sulle ju meeldib…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top