MSNis oli reklaam Edgari jõulukaardi kohta. Kõlas sama hästi nagu K-kohuke, läksin muidugi kohe vaatama.
Ausõna, see on uskumatum, kui ma oleks osanud arvata. Huvitav, kaua tal läks, et kõik need nimed sisse lugeda???
Ühesõnaga valige kindlasti nimi ja heategu ja klikkige “vaata kaarti”. Saate naerda.
Peaks vist ikka ka kõiki oma sõpru meeles pidama, kui nii harukordne võimalus on antud.
IRW
(ja terve ülejäänud elu on saate nii sina kui kaardi saaja ilmselt “jõulukingiks” Keskerakonna spämmi)
pidin sulle selle kaardi saatma, et nalja teha 😉