Pealt kuuldud vestluskatke

Jalutasin eile Kaubamaja ja raekoja platsi vahet, kuniks Mees poes käis, ning juhtusin muuseas kuulma sellist vestluskatket:

“…Maasikas. Seal ma pole käinud, olen ainult Tikris käinud.”

Mina pugistasin muidugi naerda.

1 thought on “Pealt kuuldud vestluskatke”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top