Jalutasin eile Kaubamaja ja raekoja platsi vahet, kuniks Mees poes käis, ning juhtusin muuseas kuulma sellist vestluskatket:
“…Maasikas. Seal ma pole käinud, olen ainult Tikris käinud.”
Mina pugistasin muidugi naerda.
Jalutasin eile Kaubamaja ja raekoja platsi vahet, kuniks Mees poes käis, ning juhtusin muuseas kuulma sellist vestluskatket:
“…Maasikas. Seal ma pole käinud, olen ainult Tikris käinud.”
Mina pugistasin muidugi naerda.
jaah, maasikas liiga nooruke veel… läheb paragraafi alla.