Dec 262008
 

Jõululaupäeva hommikul Katsi ja Ivoga Pärnusse sõites lõbustas meid nende kass, kes üritas käppa läbi puurivarbade toppida:

Õhtul oli imeilus päikeseloojang, pildile seda küll täies hiilguses ei saanud, aga midagi ikka :)

Muidu tegime piparkooke ja sõime seapraadi… Magu ikka. Ning käisime õhtul pimedas rannas jalutamas.

Täna hommikul käis Iiris külas, nii tore oli teda üle mitme kuu näha. Sõime jõuluhommikust ja ajasime juttu. Plika käitus väga viisakalt ning magas kogu söögiaja linas – sain rahus seltskonda nautida.

Ja siis oli Marise sünnipäev – nagu igal aastal alates viiendast klassist. Okei, ma päris iga aasta pole jõudnud, aga 80-90% ajast ikka. Edaspidi, ma arvan, 100%.

Plika näitas ennast jällegi parimast küljest – magas kella kahest poole seitsmeni ning lasi mul rahulikult süüa, juttu rääkida ja Aliast mängida. Teise ringi ajal oli tissi otsas, mis mängu kuidagi ei takistanud, hiljem veetis rõõmsasti Marise süles aega ning jäi siis jälle magama. Hämmastav!

Marise kass leidis, et Plika turvatoolis on mõnus magada:

Karini jõulukingi hulka kuulus A3 joonistusplokk, millel oli imenunnu kaas:

Marise juures on ALATI suur kuusk:

Veini juua ma eriti ei saanud, aga pudelit avada võisin küll ;)

Õhtul kodus jauras Plika muidugi päeva jauramised tasa, samas paari tunniga saime ta magama ning arvestades seda, et ta mul ikkagi terve päeva probleemideta sünnipäeval olla lasi, olen ma täitsa või sees.

Ühe ülinunnu pildi saime temast veel õhtul:

  One Response to “Jõul-jõul”

  1. ära unusta Margus Saart :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.