Dec 252008
 

Ei, ma üldse ei tahaks seal elada, lapsega on Eestis nii hea :) Aga oi, kuis ma tahaks külla minna.

Tahaksin sõita umbses metroos ja kahekordsetes punastes bussides ning piiksutada Oysterit. Süüa Vera Cruzis hommikust. Käia uues Tinderboxis (nad peaks enne aasta lõppu suuremasse kohta kolima) kakaod joomas ja näidata endistele töökaaslastele oma last. Osta läheduses asuvast hiinakast take awayd ja süüa seda sealsamas väljas pingi peal, kus me Iirisega alati istusime ja sõime. Minna külla Iirele ja Stenile ning jälle oma viimast kodu näha. Croydonis shoppamas käia ja värskelt küpsetatud muffineid süüa. Primarkist üle mõistuse odavaid riideid osta. Osta üldse kõiki neid asju, mida Eestist ei saa, nautida seda valikuvõimalust. Juua Reinu pubis siidrit mustsõstrasiirupiga. Süüa kebabi. Osta turult hunnikute kaupu odavaid puuvilju. Pidada mõnes suures pargis piknikku. Näha kõiki sõpru-tuttavaid.

Jah, ma tõesti igatsen Londonit :)

Kui vähegi võimalik, tahaks juba sel aastal minna. loogiline oleks ajastada käik mõne suurema allahindluste perioodi peale – jaanuaris on ilmselgelt liiga vara, seega pigem juulis. Aga hing ihkab kõige rohkem hoopis Londoni kevadet – seda sooja kevadet, mis oli pea kaks aastat tagasi, kui sinna kolisin. Nostalgia.

Näis, kuidas rahalised ja ajalised võimalused on, mis töö Mees leiab jne. Tegelikult on mul ju juubel tulemas, saan 25 – keegi võiks lennukipiletid kinkida, sooduspakkumistega saab ju päris odavalt.

Vaatame…

  5 Responses to “Igatsen Londonit”

  1. No “Juba sellel aastal” on siin aasta viimase 5 pidupäeva puhul ikka väga nukker ütelda ;)

    Aga aastal 2009 lähme meie kindlasti perereisile UK-sse.

  2. londoni kebab on ju äka. sa kunagi päris kebabi oled söönd?

  3. Martin, jajah, 2009 ikka ;) Võime siis pered ühendada! :D

    Õeke, Londonis on väga palju erinevaid kebabe, on ka häid. Milline see PÄRIS on, selles pole kindel. Me Rootsis sõime vist ka ükskord?

  4. Võrreldes Londoniga, kus on vähemalt valik, soovitan soojalt Helsinkis “kebabi” proovida…

  5. […] me saame teha kõike seda, mida olen igatsenud siin ja siin. Lisaks veel kindlasti päevake Camdenis ning jalutuskäik South […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.