Ülbiklaps Leave a Comment / By Tikker / 22. January 2009 Ma panin ta tunde tagasi ilusasti oma voodisse magama, nüüd on sindrinahk ikka poolenisti minu voodis! Mõtlesin just enne, et fotoka aku tuleks laadima panna, aga ei viitsi varuakut otsida. Lapse pärast sai lõpuks ikka kõik tehtud.