Poolteist kuud tagasi kurtsin, et Tartus pole ühtki normaalset fotograafi. Sain Kessult just ülimalt rõõmustava vihje – tundub, et nüüd juba üks on.
Geniaalne kampaania! Eriti minu, blogi- ja fotosõltlase jaoks 🙂
Ma ütlesin küll, et enne poolt aastat ei tasu lapsega stuudiosse minna, aga no pead hoiab ta juba korralikult ja niiii kangesti tahaks ühte ilusat perepilti – sellist, mida ära raamida ja seinale panna 😛
Ühesõnaga tundub, et varsti näete siin blogis ilusaid pilte.
Geniaalne, ma kordan, geniaalne! Tänase päeva parim leid.
lapse esimesel eluaastal tasub kindlasti mõned korrad stuudios ära käia, areng on neil pisikestel kiire, 3-kuune ja 6-kuune on fotol täiesti erinevad inimesed 🙂
Muide Sul on nüüd minu juures tasuta sessioon ootamas, kasuta seda võimalust siis kindlasti 😉
meie lähme aprillimuffinitega 2. veebruaril.
udupeen.