Tartu fotopeded, rõõmustage!

Poolteist kuud tagasi kurtsin, et Tartus pole ühtki normaalset fotograafi. Sain Kessult just ülimalt rõõmustava vihje – tundub, et nüüd juba üks on.

Geniaalne kampaania! Eriti minu, blogi- ja fotosõltlase jaoks 🙂

Ma ütlesin küll, et enne poolt aastat ei tasu lapsega stuudiosse minna, aga no pead hoiab ta juba korralikult ja niiii kangesti tahaks ühte ilusat perepilti – sellist, mida ära raamida ja seinale panna 😛

Ühesõnaga tundub, et varsti näete siin blogis ilusaid pilte.

Geniaalne, ma kordan, geniaalne! Tänase päeva parim leid.

2 thoughts on “Tartu fotopeded, rõõmustage!”

  1. lapse esimesel eluaastal tasub kindlasti mõned korrad stuudios ära käia, areng on neil pisikestel kiire, 3-kuune ja 6-kuune on fotol täiesti erinevad inimesed 🙂

    Muide Sul on nüüd minu juures tasuta sessioon ootamas, kasuta seda võimalust siis kindlasti 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top