E-mail minu postkastis:
Lisaallahindlus – pajud kaubad -70%! Kaubamaja
Ma saan aru küll, et tegijal juhtub, aga et selline hooletusviga ja nii suurel ja uhkel “meil on kõik punktipealt ära planeeritud” tegijal nagu Kaubamaja…
Kohe muigele võttis. Peaks õige minema ja need pajud kaubad oma silmaga üle vaatama 😉
Jah, kusjuures sama veaga saadeti kaks kirja: alguses oli kuni -50%, nüüd -70% 😛 Kift.