Ei ole võimalik!

E-mail minu postkastis:

Lisaallahindlus – pajud kaubad -70%! Kaubamaja

Ma saan aru küll, et tegijal juhtub, aga et selline hooletusviga ja nii suurel ja uhkel “meil on kõik punktipealt ära planeeritud” tegijal nagu Kaubamaja…

Kohe muigele võttis. Peaks õige minema ja need pajud kaubad oma silmaga üle vaatama 😉

1 thought on “Ei ole võimalik!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top