Ärkasin täna kella peale, üheksast. Laps magas vähemalt pool tundi kauem, jõudsin veel duši all käia. Aga nähtavasti pole vaeseke harjunud nii vara ärkama ja nii pikalt üleval olema – tahtis vägisi igas asendis magama jääda. Söömisest ei tulnud eriti miskit välja, paar lonksu võttis, siis sülitas tissi suust välja ja magas nagu nott.
Me lähme nüüd Kessu juurde pesu pesema, laps saab nii kaua akna taga lõunaund magada. Loodetavasti ei ärata nälg teda üles 😉
