Harjumatu graafik

Ärkasin täna kella peale, üheksast. Laps magas vähemalt pool tundi kauem, jõudsin veel duši all käia. Aga nähtavasti pole vaeseke harjunud nii vara ärkama ja nii pikalt üleval olema – tahtis vägisi igas asendis magama jääda. Söömisest ei tulnud eriti miskit välja, paar lonksu võttis, siis sülitas tissi suust välja ja magas nagu nott.

Me lähme nüüd Kessu juurde pesu pesema, laps saab nii kaua akna taga lõunaund magada. Loodetavasti ei ärata nälg teda üles 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top