…tuli meelde lõpuks üles tähendada – mõõtsin ennast paar päeva tagasi ja olengi jälle raseduseelsetes mõõtudes – puus 96, vöö 78 (see kõikus mu meelest 74-78 vahel, päris kindel polegi). Rinnaümbermõõt on endiselt tavalisest suurem, aga kõigest 4 cm. Kaalu ei tea, sest kaalu meil pole.
Aga nojah, kõhul on ikka see rasvavoldike, mida enne polnud 😛 Seistes pole praktiliselt nähagi, aga istudes küll, rohkem kui enne. Peaks vist neid va kõhulihaseid tegema hakkama…
Üldiselt olen igatahes rahul ja vaata huviga, kui kiiresti järgmine kord taastumine läheb. Ei tea küll veel täpselt, kunas see järgmine kord tuleb.
Kui õeke nüüd selle faili MSNis kätte saaks, siis sukeldukski kohe peadpidi teki alla. Aga tahaks arvuti kaane ikka ööseks kinni panna.