Harjutame last järjekindlalt pärast kaheksa-üheksa paiku vannis käimist ja öötissi kohe magama jääma. Kui vanasti jäi ta päriselt magama alles üheteist-kaheteist vahel, siis täna on poole kümnest saati norsanud. Noh, enne seda me ka tegelesime mõlemad selle nimel pea tund aega – ei saanud alguses voodisse jätta, kukkus kõva häälega karjuma, kui käest ära panime ja tuli jälle sülle võtta…
Ise arvan rahutuse põhjuseks olevat seda, et ta ei saanud esimese korraga piisavalt kõhtu täis, miski hakkas teda ilmselt häirima – pärast uuesti tissi pakkudes imes veel tükk aega ning oli siis piisavalt rahulik ja poolmagavas seisundis, et omaette voodisse lutti imema ning üsna pea ka magama jääda.
Eks me jätkame samas vaimus. Loodetavasti tulemustega.
Eile sain kolme asemel kahest magama, täna jõuan ilmselt isegi enne ühte. Õhtune kontrollring on juba tehtud – panen veel homseks pensioniametisse minekuks kõik valmis, pesen hambad ära ja siis lähengi.
Sest ma ei kasvata ju ainult last, ikka ennast ka 😉