Feb 062009
 

Ärkasime poole kaheksast, olime poole kümneks stuudios, enne ühtteist tagasi kodus, et koristamine lõpetada ja asju pakkida ning pool kolm viis Pisi meid bussijaama.

Laps käitus terve päeva eriti eeskujulikult – magas kogu aja teel stuudiosse ja sealt tagasi ning hiljem bussi peale minnes jäi magama juba siis, kui teda välja minemiseks riidesse panime ja ärkas alles sel ajal, kui Pärnus õhtust sõime – ning mängis siis viisakalt turvatoolis oma lammastega, kuni me söögi lõpetanud olime.

Buss oli täiesti täis, aga ometigi õnnestus meil just oma istmetest üle vahekäigu tühi koht leida, nii et laps sai oma koha (tema tool oli muidugi minu kõrval, Mees istus sutsu kaugemal). Parim asetus, mis üldse ühes liinibussis olla võib :) Mees luges ajalehte, mina raamatut ja aeg muudkui lendas. Väga hea reis oli.

Aga need stuudiopildid nüüd, kui ma suudaks otsustada, millised üles panna :D Varsti-varsti!

Seniks mõned ise tehtud pildid.

Käisime stuudiost koju minnes hommikusöögiks sooje saiu ostmas (sünnipäev ikkagi!):

Lapsed mängivad arvutimängu:

Ma söön oma mähkme ära, kui see nii pole!

Suured tüdrukud hoiavad ise lutti suus.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.