Feb 062009
 

Täna hommikul sai lõpuks stuudios ära käidud – alguses mõtlesime küll nädal varem minna, aga siis otsustasime, et ootame sünnipäevani.

Ütleme nii, et mul läks blogisse valiku tegemiseks ikka üksjagu aega – mitte ei suutnud valida, millised kõige rohkem meeldivad :P

Perepilti ei õnnestunudki päris sellist saada, nagu ma tahtsin – mitmed olid väga nunnud, aga perfektsest pildist (ma olen ju teatavasti perfektsionist) jäi puudu lapse naeratus – no mis sa seal naeratad, kui veetakse võõrasse kohta ja pannakse välgud sähvima ;)

Eks see olegi eesmärk järgmiseks korraks, sest nagu Mees ütles (tema jäi ka väga rahule) – kolme kuu pärast jälle! Küll kuuekuusega saab siis juba uusi trikke tehtud.

Fotograafi lemmikpildid on siin.

Muide, see on mul esimene kord ilma meigita (puuder välja arvatud) stuudios pilti teha – vanasti tundus see ikka vajalik, aga… Lapsega pilti tehes tundub loomulikkus täiesti… Loomulik :) Ega ma igapäevaelus pole kunagi ennast võõbata viitsinud.

Must taust on üle kõige – nii hea kontrast. Ausõna, stuudios käimisest võib sõltuvus saada. Ikka hoopis teine tera, kui kodus põlve otsast klõpsutada.

  7 Responses to “Kolm kuud!”

 1. Imeilusad pildid :)
  /Minu lemmikud ülevalt viies ja seitsmes/
  Me pole stuudios kunagi käinud perega. See võib tore kogemus olla :)

  Pisi on nii armas oma titepontsakuses :)

 2. Armsad pildid tõesti, aga kõige lahedam on mo meelest see eelviimane, kus plika mehel nina peast hammustab. :-)

 3. Vaga ilusad! :) Aga miks molemad uleni mustas?

 4. See oli kontseptsioon – must taust, mustad riided ja paljas (või siis punastes riietes – sama kontrastne) laps :) Sõpradest tehti hiljuti samasugused fotod ja mulle hirmsasti meeldisid.

 5. […] kümme käisime (nagu kolme kuu eest lubatud) taas stuudios. Vahepealsete kuudega on sealne tegevus kõvasti hoogu juurde saanud, nii et samaks […]

 6. […] käisime me plika kolme kuu sünnipäeval stuudios pildistamas ja lubasime poole aasta sünnipäeval jälle minna. Otse […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.