Feb 142009
 

Kui kellelegi minu Tartus elavatest blogilugejatest meeldib Nerva ja on soov mõnd tema teost oma koduseinale riputada (või vaja kiiresti veel mõni kink muretseda), siis täna kella kuueni on võimalus seda Munga 7 asuvast galeriist soodsama hinnaga soetada.

Hetkel jagatakse Tartu kesklinna kandis soovijatele sama mõttega nö “sõbraraha”, aga piisab ka sellest, kui minna kohale ja küsida soodustust Tikri blogist saadud virtuaalrahaga :)

Hinnad pole väiksematel teostel kusjuures sugugi kallid, ~15-20 cm külje pikkusega pildid maksavad 400-600 kandis. Sõbraraha ja virtuaalraha on 101 krooni väärtuses, kehtib alates 600-krooniselt ostult, ühe maali ostul saab kasutada ainult ühte raha. Nagu ikka :)

Nii et kui kellelgi peaks huvi olema, siis astuge enne kella kuut läbi Nerva galeriist aadressil Munga 7 – märksõnadeks Tikri blogi ja virtuaalraha. Pakkumine kehtib ainult täna!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.