Õeke 31, Eesti 91, daki.elab.siin 5 🙂
Hoirassaa ja pudel rummi
Käes on jälle sünnipäev
Mullalõhna ninna tungib
Uusi kortse laubal näed
Muret ära siiski tunne
Ilus elu on veel ees
Kuniks ennast noorelt tunned
Mullalõhn ei liiga tee
(kirjutasin selle luuletuse algselt Marise sünnipäevaks)


Loodan, et Sa ei pahanda, kui ma Su sissekandega täiesti mittekooskõlas oleva kommentaari just siia kirjutan.
Igastahes, tahtsin öelda, et olen üsna pikalt Su blogi jälginud (päris algusesse pole jõudnud, pigem lugenud/vaadanud viimaseid postitusi), kuid lihtsalt kiidaksin, et väga asjalik blog on Sul ja kuidagi..hea on seda lugeda, huvitav ka. Loodan, et Sa ei pahanda, kui lisasin Su blogilingi enda sidebari.
Jõudu ja jaksu 🙂