Valmis!

Uus MSN on seadistatud ja kasutusel.

Mul on nüüd kõigest 44 kontakti senise ~70 asemel – jätsin umbes kolmandiku lisamata. Ma siiralt loodan, et keegi neist nüüd ei solvu, selles pole midagi isiklikku – ma lihtsalt lisasin ainult need, kellega viimasel ajal reaalselt rääkinud olen. Mu uus MSN on Orkutis olemas ja kui tahate minuga suhelda, siis palun väga – lisage mind jälle 😉

Huvitav on see, et enda arust saatsin ma igale kontaktile teda lisades lühikese selgitava kirjakese, miks ma uue aadressi tegin ning et vana võib ära kustutada, paistab aga, et seda kirja ei näita kuskil. No ma siis kinnitan kõigile neile, kes mu blogi loevad ja MSNis ka on – Hotmaili aadressi võib rahus ära kustutada, ma kustutasin sealt kõik kontaktid ära ja panin meili ka kinni. Lõplikuks kustumiseks kulub muidugi 27o päeva, aga minu poolest seda enam ei eksisteeri 🙂

Muuseas muutsin eile Orkutis igasugu seadeid – mu fotod, testimonialid ja scrapid on nüüd nähtaval vaid sõbralisti liikmetele, Google’i otsing mind Orkutist ei leia, e-maili aadressi järgi mind enam ka otsida ei saa. Nii et kui keegi peakski nüüd mingil põhjusel detektiivi mängima ja mu Orkutist üles tuhnima, saab ta sealt infot vaid mu lemmikmuusika, -filmide ja -raamatute kohta, ei midagi enamat.

Üritan lihtsalt oma eraelu netis natukene vähem avalikult eksponeerida, vähemalt hoida lahus siinne blogi ja… Muud asjad. Pole vaja kõigil liiga palju teada. Kui on soovi, siis saab alati küsida.

Meilide ümberkolimine on ka peaaegu edukalt ühel pool. Hoti aadressi kinni panemisega veel natuke ootan – vaatan, mis kirjad sinna tulevad, kas olen midagi olulist unustanud. Aga paari nädala kuni kuu pärast kustutan ka selle lõplikult ära, siis on ainult Gmail.

Google Talki jätsin alles, ehkki ma seda vestlemiseks absoluutselt ei kasuta – las olla seal all paremas nurgas lahti, näitab mõnusasti kõik uued meilid ära.

Oi, kuidas mulle meeldib oma elu niiviisi korrastada. Hea mugav on, kui kõik meilid on ühes kohas koos ja MSNi kontaktides vaid need inimesed, kellega päriselt suhtlen 🙂

3 thoughts on “Valmis!”

  1. mul ka näitas teksti. panin kogemata akna kinni ja köik oli lännu. yles enam ei leia 🙁 önneks sain mariselt aadressi ja lisasin su ise.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top