Ökoreklaam

Kui ennist Loodusperest Moltexeid ja sapiseepi ostmas käisin, räägiti mulle muuseas, et toimub selline tore üritus:

Tasuta koolitus “Säästlik eluviis” 06.04-16.04.2009 Tartu Keskkonnahariduse Keskuse saalis Kompanii 10.

Koolitus toimub viiel erineval päeval kahe nädala jooksul. Ühe koolituspäeva pikkuseks on 3 tundi, algusega kell 16.00.

Käsitletavad teemad:

* Ökoloogiline jalajälg ja suuremates poekettides müügil olevad ökomärgisega tooted

* Mida ja kuidas ma tarbin?

* Ökopoed

* Säästunipid

* Prügi sorteerimine, taaskasutus

Koolitajad: Annelie Ehlvest, Eva-Liisa Orula, Mirjam Pikla, Lõuna-Eesti Ökokeskus ja Ragn-Sells

Kursus on mõeldud eelkõige noortele peredele ja toimub tasuta. Koolitusel osalemiseks on vajalik esitada täidetud avaldus. Avalduse vormi saamiseks võtke palun ühendust koolitusjuhiga Margit Sokk: margit.sokk@teec.ee või telefonil 736 6120.

Meie igatahes plaanime minna – kirjutasingi just meili, et avaldust saada. Mehel on selleks ajaks küll loodetavasti (üheksast viieni) töö, nii et osa koolitusest võib kaduma minna ja last pole ka kuskile panna – aga no eks me siis võtame ta kaasa, saab ju kuskile ukse lähedusse istuda ja vajadusel välja minna…

Tõsiselt hea ettevõtmine, loodan palju targemaks saada. Ootan kannatamatult 🙂

2 thoughts on “Ökoreklaam”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top