Kui ennist Loodusperest Moltexeid ja sapiseepi ostmas käisin, räägiti mulle muuseas, et toimub selline tore üritus:
Tasuta koolitus “Säästlik eluviis” 06.04-16.04.2009 Tartu Keskkonnahariduse Keskuse saalis Kompanii 10.
Koolitus toimub viiel erineval päeval kahe nädala jooksul. Ühe koolituspäeva pikkuseks on 3 tundi, algusega kell 16.00.
Käsitletavad teemad:
* Ökoloogiline jalajälg ja suuremates poekettides müügil olevad ökomärgisega tooted
* Mida ja kuidas ma tarbin?
* Ökopoed
* Säästunipid
* Prügi sorteerimine, taaskasutus
Koolitajad: Annelie Ehlvest, Eva-Liisa Orula, Mirjam Pikla, Lõuna-Eesti Ökokeskus ja Ragn-Sells
Kursus on mõeldud eelkõige noortele peredele ja toimub tasuta. Koolitusel osalemiseks on vajalik esitada täidetud avaldus. Avalduse vormi saamiseks võtke palun ühendust koolitusjuhiga Margit Sokk: margit.sokk@teec.ee või telefonil 736 6120.
Meie igatahes plaanime minna – kirjutasingi just meili, et avaldust saada. Mehel on selleks ajaks küll loodetavasti (üheksast viieni) töö, nii et osa koolitusest võib kaduma minna ja last pole ka kuskile panna – aga no eks me siis võtame ta kaasa, saab ju kuskile ukse lähedusse istuda ja vajadusel välja minna…
Tõsiselt hea ettevõtmine, loodan palju targemaks saada. Ootan kannatamatult 🙂
Äge! Ma koolitan su siis välja, nii palju kui suudan 😉