Mar 042009
 

Olen veetnud viimased kolm tundi väljaminekutest kuu kokkuvõtteid tehes ning üritades tarbitud toidust mingit ilusat kokkuvõtet teha. See viimane jooksutas ainult juhtme kokku, muud ei miskit.

Kohukesed ja jäätis on piimatooted, aga ma võiks need liigitada ka (mõttetu?) magusa alla. Ma võiksin panna ühtekokku tatra, jahu ja soola kui kuivained, aga võiksin samas panna kokku ka soola, pipra, vaniljesuhkru ja sojakastme kui maitseained. Kas panna eraldi igasugune võileivamaterjal või vorst lihatoodete ja juust piimatoodete alla? Kuhu läheb majonees? Munad? Õli? Pelmeenid? aargh.

Neetud olgu mu statistikavajadus.

Aga nii palju selgus küll, et toidule kulutasime jaanuaris 2330 kr – esialgseid ja üldiseid kokkuvõtteid tehes arvasin, et ~3000, aga pärast alkoholi, tualettpaberi jms supermarketikaupade maha arvamist tuli hoopis selline summa. Pole paha!

Ideaalsest korterist ei jõudnudki kirjutada, eks siis homme. Lähen nüüd ära magama, enne kui täiesti läbi kärssan.

  2 Responses to “Juhejuhejuhe”

  1. kas kasutad kulutuste jälgimiseks mingit tarkvara ka? ise kasutan juba poolteist aastat SimpleD Budget nimelist tarkvara ja julgen soovitada küll. kulutuste-säästmise planeerimisel on tublisti abiks.

  2. Ainus tarkvara, mida kasutan, on Excel :) Olen mõelnud küll, et midagi spetsiifilisemat teeks asja kergemaks, aga pole seni täpsema uurimiseni jõudnud. Aitäh soovituse eest, vaatan kohe üle!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.