Mar 112009
 

Kuskilt peab olema võimalik leida voodi, mis maksab alla 1500 krooni! Käisime täna messikeskuses ja mööblimajas, oleks võinud selle asemel parem viimaseid asju kolida. Isegi Jyskis oli ainult kolm kallist voodit (ehkki ma vannun, et olen seal viimase kolme kuu jooksul kolmekohalise hinnaga voodeid näinud, millele küll isegi põhi eraldi juurde osta tuli).

Netist leidsin kõige odavama pakkumise siit, 1417 + transport 336, nii et tegelikkuses tuleks see odavam, kuna saab ise järele minna ja ma nagunii eelistaks jalutsita voodit – pikkade inimeste värk.

Aga ikkagi, krt. Ma ei taha nii palju maksta ja ma ei taha ka ainult madratsi peal magada. Kui keegi peaks oskama vihjata, kust ma võiksin leida alla 1000 krooni eest 160×200 voodi (täiesti vabalt võib olla kasutatud, peaasi, et korralik, ei kriuksuks jne), siis palun – öelge mullegi.

Peab vist igaks juhuks ühe realiseerimiskeskuse tiiru tegema, ehkki voodit sealt osta… Kuidas teha kindlaks, et see ei kriuksu? Ilmselt oleks voodid seal kas ilma madratsita või üldse juppidena ja seal on nii külm ja kõle ja… Oeh. Ikaldus.

  10 Responses to “Ostan ODAVALT 160×200 voodi Tartus”

 1. laupäeviti on tartu realiseerimiskeskuses kirbukad. ma ise lähen kah see laupäev ilmselt.

 2. ega sa seda kriuksumist muud moodi kindlaks teha saagi ju, kui et viskad pikali ja õõtsud seal natuke :)

 3. Ehk on abiks.. kuigi tunnistan, pisut kahtlane…

  http://www.kiire.ee/?a=2&b=30448

 4. osta.ee-st leiab mõistliku hinnaga mööblit.
  näiteks http://www.osta.ee/6695064
  see voodi mis ma praegu näiteks pakkusin küll ei sobi, sest asub tallinnas ja hind tõenäoliselt tõuseb veel… aga muidu soovitan osta.ee-d jälgida kui miskit vaja on

 5. Olen näinud ühe tuttava juures euroalustest tehtud voodipõhja ja see tundus väga lahe. Põhimõtteliselt tuleb ilmselt 4 (või äkki 6?!?) euroalust kõrvuti panna, veidi servades puitu töödelda, et pinde ei annaks ja soovi korral peitsida. Mulle tundus küll veidi kahtlane see, kas äkki igal hommikul voodist välja astudes oma jalgu teravate nurkade vastu ära ei löö….nimelt voodi külgedelt madratsi kõrvalt olid mõlemalt poolt raamid väljas ca 10 cm, aga ilmselt on see harjumise asi :)

 6. Kuskil koduajakirjas nägin sama nippi. See sai seal veel mingi väga erilise tähelepanu..

 7. et ma tean jah, et oled tartus…aga kaubamajaka ostupromenaadi pakkumine
  sotkas 15.03 – voodi “Liina” 160x200cm 999.- (3999.-)
  äkki on kuidagi abiks :)

 8. kus on Tartu realiseerimiskeskus ja mis ajal laupäeval avatud?

 9. http://www.ummamuudu.ee

  mööbel hea hinnaga

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.