Mar 142009
 

Ma olen lapsikus vaimustuses oma leiva-saia korvist – leidsin selle mingit kappi koristades ja torkas pähe, et seda annab eduliselt leivakasti asemel kasutada. Sutsu väike ju on, aga ajab asja ära – leib ja sai vedelesidki muidu alati niisama.

Kui ma ennist lootsin, et saan hakata rohkem oma nõusid kasutama, siis see lootus nüüd küll täide ei läinud, pigem vastupidi – siin on ka palju normaalseid nõusid, kappi sai neid umbes pooleks.

Igasuguste puhastusvahendite, seepide, prügikottide ja elektripirnidega oleme ka ei tea kui kauaks varustatud. Mugav iseenesest.

Kokku sortisin täna läbi neli kappi ja neli sahtlit – kõik, mis köögis leidusid, kõik olid träna täis. Aga nüüd on puhtad ja korras ja minu käe järgi sisse seatud :P

Naljakas, arvasin, et köögi korrastamine võiks kõige lihtsam olla – pole vaja mööblit paigutada ega midagi, ainult konkreetsed asjad paika panna. No tegelikkuses võttis nende kappide sorteerimine ikka hiiglama palju aega, toas pole vähemalt kappides võõraid asju, mille kasutamise ja vajalikkuse üle juurelda.

Nüüd võin igal juhul rahus ära magama minna.

PS. Ega see ju OMETI kuskilt välja ei paista, et ma päevalillemaniakk olen? ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.