Mar 222009
 

TIKKER 25

Eile õhtul tabas mind toidumürgitus või kõhuviirus – pärast seda, kui olin kaks tundi WC istunud ja üritanud otsustada, kuidaspidi oleks targem olla, sest oli oli tungiv vajadus korraga vett oksendada ja vett s*ttuda, lõpetasin haiglas tilgutite all.

Kui jätta kõrvale 2-aastaselt ära lõigatud song, pole seni haiglas olnudki (kui nüüd sünnitushaigla välja arvata). Kiirabi kutsumisest ja tilguti all olemisest rääkimata. Pole varem ennast ka täis s*ttunud ega täiskasvanute mähkmeid kandnud. Nüüd tean, mida laps tunneb. Sürr.

Ahjaa, liigne House’i vaatamine EI aita kaasa, kui sul on elu s*tt olla ja pead üritama imekitsal laua moodi voodil tilguti all ööd veeta, ise samal ajal rõvedates külmavärinates. Tahtmatult tulevad igasugused lõigud ja situatsioonid meelde.

Sain hommikul koju, kus ema olid vahepeal samad sümptomid tabanud. Minul on nüüdseks alles vaid palavik, mis on kõikunud 38,5 ja 37,8 vahel. Nii me siis siin tuksume, Mees peab kõiki põetama. Vähemalt on Plikal kõik korras – haiguse ajal tissitamine pidavat suisa hea olema, antikehad ja nii.

Must huumor või mis.

Ega rohkem ei jõuagi kirjutada, nõrkus on peal – see on mul täna esimene kord arvuti lahti teha, enne oli liiga s*tt olla.

Küllap homme on parem päev ;)

  7 Responses to “Jääb meelde, tõepoolest”

 1. Tunnen kaasa. Sama asi paar nädalat tagasi üle elatud, ei sooviks vaenlaselegi seda haigust. Aga kas sul oli siis laps öösel haiglas kaasas või kuidas te tissitamisega tegite?

 2. No ööseks oli hirmus jooma ja klubi ja läbu plaanitud, niiet laps siis ilmselt nagunii pudeli peal :D
  Tea, kas oli viirus või oli meeleheitel koduperemees lihtsalt sellest moorimisest väsinud? :D
  Head paranemist!

 3. palju õnne sünnipäevaks!

 4. vaeseke :( kiiret tervenemist!

 5. Marit, Maiden pani täitsa täppi – kuna esialgne plaan hõlmas põhjalikumat alkoholi tarbimist ja kluppi minekut, oli kaks pudelit piima juba sügavkülmast välja tõstetud ja sai ära kasutatud. Hommikul kell kaheksa olin juba kodus tagasi ja sain ise tissitada.

 6. […] Sihuke tüdrukute õhtu siis. Väike seltskond, vanimad sõbrad, palju alkoholi ja naeru ja toredaid jutte ning tegemisi… Ning jabur õnnetus, mis õhtule oodatust varasema lõpu tegi (Levikasse ei jõudnudki) – et kindlustada sama ere mälestus ka aastaid hiljem, umbes sama, nagu jäi minu 25. sünnipäevast […]

 7. […] oleks vist kohane meenutada ka minu 25. sünnipäeva, kui mul oli au esimest korda kiirabiga sõita ja öö haiglas […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.