Hirmus lugu!

Mees tegi minu soovil liitri jäätisekokteili, teatas siis, et tema seda nagunii ei taha, sest kõht on liiga täis, ning kiirustas sõbra arvutit parandama (oli juba niigi lubatust pea kaks tundi hilisemaks jäänud, sest jõudsime hilja koju ja söögitegemine võttis aega).

No aga mul on ju ka kõht täis! Jäätisekokteil on imehea, aga terve liiter pärast ahjus küpsetatud liha-kartulit-porgandit-kaalikat ja kurgi-tomati-redise salatit… Minu kõhuviirusest tuleneva isutuse tagajärjel kokku kahanenud maole…

Hirmus lugu, tõepoolest 😛

Aga küll ma hakkama saan. Hüva kraami ei või ometigi raisku lasta!

2 thoughts on “Hirmus lugu!”

  1. Oleks pidanud sulle topsiga kokteili akna alla tooma, nagu sina mulle kooki tõid 😀

    Järgmine kord kutsun! Mul aju ei töötanud praegu vajaliku kiirusega 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top