Juttu ma vist möödunust suuremat kirjutada ei jõuagi, eks pildid rääkigu enda eest… Nagu alati 🙂 Esimesed pildid on tehtud eelmise nädala laupäeva hommikul, viimased täna.
—
See pruun asi paistis küll huvitav, aga pole nii maitsev, kui oleks võinud arvata…
Luti võib ju magades ka poolenisti suust välja sülitada:
Vaska kingitud maailma ägedaimad kohvitassid:
Anna-anna-anna! Tahan ju kaaaa siidrit!
Vaska sai plikaga hästi läbi:
…ja Marko ka:
Jaa, päris tore poiss!
Keegi kunagi tahtis, et ma karjuvast lapsest ka ühe pildi teeks. Aga palun, siin on suisa kolm!
Jalamassaaž:
Kui palju rõõmu ja mängulusti ühest pesulõksust:
Koer närib konti:
Väike piilur:
Tere, meeldiv tutvuda!
Kui ma tohiksin teid suudelda…
Ja vahest ehk isegi kallistada?
Oi, mis põneva asja issi mulle nüüd lutsutada andis…
Tahad sa sellest lähemalt rääkida?
Mulle see Kessu kingitud nukk täitsa meeldib!
Kevad!



















Viimasel pildil on ju lihavõttejänes.
Eks nad tulevadki ju kevadega urust välja 😛
kuule su lapsel on ju täielik Misfitsi sonks XD
(vaata ise – http://en.wikipedia.org/wiki/Jerry_Only)