Apr 062009
 

Maris kirjutab magistritööd ja üks osa sellest on alljärgnev küsimustik. Enamik küsimusi on valikvastustega, lisamärkused on vabatahtlikud – aga noile küsimustele, millel valikvastuseid pole, võiksite siiski paari sõnaga ise vastata, eks. See kõik võtab ainult paar minutit :)

Nii et täida ka!

EDIT: Kõik võivad vastata, mitte ainult tallinlased!

Ja sry kõigi nende ees, kellele ma samad küsimused juba wordi dokumendina saatsin, Mees hakkas alles eile õhtul veebipõhist varianti tegema.

  6 Responses to “Aita Marist ja täida väike küsimustik”

  1. Sellele peaksid siis vastama Tallinna-põhised inimesed jah?

  2. Üldse mitte, mina näiteks olen tartlane. Mind lihtsalt Tallinna puudutavad küsimused ei mõjutanud :) Tallinna valgustuse kohta oskab igaüks vast midagi umbmäärast vastata.

  3. Kohe esimene küsimus on selline… imelik. “Mis on õhtul hilja (pimedas) väljas olles kõige kõhedusttekitavam?” Annab mõista, et küsimustiku koostaja (sinu) jaoks on pimeduses midagi kõhedat, ja sellega saab kogu küsimustik subjektiivse maigu juurde… aga magistritöös (ikkagi teaduslik värk, eks) ei peaks seda ju olema.

    Ja kui küsimused vastatud, võiks veebileht öelda “vastatud”, mitte uuesti sama vormi näidata…

  4. Aitäh! on ühe h-ga :D Muidu ei noriks, aga olen tähele pannud, et pöörad sellistele asjadele tähelepanu harilikult.

  5. Selle “imeliku” küsimuse kohta – oleneb teemast – kui ma õpiks reaalteadusi ja kirjutaks sellest tööd, siis ei tohiks seal kahtlemata olla mitte midagi nii subjektiivset. Aga ma nimelt kirjutangi suurelt jaolt emotsioonidest, nii et sellepärast on ka mõni mu küsimus subjektiivne :). Ma usun, et neist tõuseb mulle sellegipoolest tulu.
    Aga aitäh vastamise eest ja kaasamõtlemise eest.

  6. Lase veel Mees kirjutama :P Marise pandud rõhutatud kolmest h-st sai sujuvalt kaks. Aitäh tähelepanu juhtimast :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.