Apr 082009
 

Kas praegu on juba paras aeg rabarberit istutada?

Lugesin eneseharimiseks seda artiklit. Eks vist hakkame varsti katsetama. Oi, ma tunnen ennast ikka täieliku võhikuna. Aga rabarber kõlab nii lollikindlalt, et miski ju ei saa eriti nurjuda?

Igasugused praktilised soovitused on teretulnud, sest ma ei tea asjast sõna otseses mõttes suurt midagi. Mida ma üldse istutan? Juur(ika)t? Kust neid saab? Mis sorti eelistada? Kuhu istutada (päikese kätte/varju)? Jne jne jne.

Eks me küsime Mehe vanaema käest ka – vanaemad peavad ikka selliseid asju teadma :P Tõenäoliselt võib mu emagi teada… Tõenäoliselt teavad kõik inimesed peale minu.

Õpetage rumalat ;)

  2 Responses to “Küsimus aiatarkadele”

  1. See artikkel oli jummala asjalik. Põhimõtteliselt saaksid istutada kohe, kui maa on kaevamiseks piisavalt sulanud ja Sul head mulda on. istutada tuleb juurikaid, millel paar punga juba peal (ja praegu on täitsa olemas). Minul kasvab suht valges. Kui poolvarju jääb, pole ka viga.
    Esimestest vartest saab lõpphea magustoidu ja järgmistest juba kooki.

  2. Mu emal kasvab aiamaal rabarber keset lagedat platsi, ei mingit varju. Kui vaja, siis saaksin aprilli lõpus sealt ka paar juurikat sulle välja kaevata. Meil paistab hea sort ka olevat, mühab nagu mets, pooled kõrvalolevate aiamaade inimesed korjavad meilt rabarberit, sest muidu läheks see kõik raisku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.